A svéd
kormány kilép az uniós
zöld paktumból és visszatér az atomenergiához.
Esküt tettek az új miniszterek az Országgyűlésben!
Dr. Bóka János európai uniós ügyekért felelős miniszterként,
Dr. Tuzson Bence igazságügyi miniszterként folytatja munkáját.
Hajrá, Magyarország!
/posztok.hu









