„2014 óta dolgozom együtt Witzmann Mihállyal. Ebben az időszakban Nagyberényben nem múlt el úgy év, hogy legalább három beruházás (felújítás, új építés, bővítés) ne zajlott volna. Lehet ez puszta szerencse, de én nem hiszek a véletlenekben. Együttműködő partnerek voltunk és vagyunk, segítjük egymást kölcsönösen. Arra buzdítom a Nagyberényieket, hogy segítsék ezt a hasznos együttműködést jelenlegi képviselőnk támogatásával.” - Tóth András Károly polgármester

Lakosságarányosan eddig Magyarországra érkezett a legtöbb ukrajnai menekült. Eddig több mint 530 ezer bajbajutott keresett menedéket hazánkban. Magyarország mindenkinek segít!

Támogatás azon vállalatoknak, melyek nehézségekkel szembesülnek a BREXIT, az Egyesült Királyság Unióból való távozása miatt.

Ma 63 vállalat mintegy 23 milliárd forintos támogatásban részesülhet,…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média