Október 23-án BÉKEMENET!
Most végre van jövőnk, ezt kell megvédenünk!
Mindenkire szükség lesz!
Album Az aradi vértanúkra emlékeztünk és hajtottunk fejet Siófokon
Az aradi vértanúkra emlékeztünk és hajtottunk fejet Siófokon. Az aradi hősök emléktáblájánál a Fidesz, a KDNP és a Siófoki Polgári Kör képviselői helyezték el koszorúikat.
TISZTELET A BÁTRAKNAK!
/posztok.hu
️ GÁZPÁNIK, REZSIPÁNIK - hetek (inkább hónapok) óta tart a magas árak miatti pánik Európában, persze igazán látványos csak most lesz, ahogy újra fűteni kell.


️
️ Emlékszünk a 2010 előtti időszakra:
Magyarországot eladósították



