Itt is mi vagyunk többen!

Csak nemzeti egységgel lehet kimaradni a háborúból, újítsuk meg a április 12-én a háborúellenes szövetségünket
Köszönöm a bizalmat, Ságvár!
Folytatjuk, mert nekünk Somogyország az első!
👇 Ságvár sokat fejlődött az elmúlt évek során:
Siófok – Ságvár kerékpárút megépítése
Ságvár – Som kerékpárút megépítése
Új közösségi ház megépítése
Általános iskola, tornaterem és udvar felújítása, iskolai programok támogatása
Óvoda és bölcsőde fejlesztései (felújítás, tornaszoba kialakítása, épületbővítés, udvar korszerűsítés)
Vásártér fejlesztése
Piac kialakítása
Székelykapu építése
Orvosi rendelő felújítása
A gyermekorvosi, fogorvosi és védőnői szolgálat fejlesztésére elnyert támogatás
Utak, járdák, közterületek felújítása
65-ös út szakaszainak felújításai
Külterületi utak felújítása
Közvilágítás korszerűsítése
Református templom felújítása
Katolikus templom és plébánia felújítása
Egyházi közösségi terek fejlesztése
Traktor és karbantartó eszközök beszerzése
Teherautó beszerzése
Ivóvízminőség-javító program
Biomassza tároló és csarnok építése
Konyhai gépek és eszközök beszerzése
Napelemes rendszer telepítése
Rendezvények és eszközbeszerzések támogatása
Polgárőrség támogatása
Helyi civil egyesületek támogatása
Helyi vállalkozások támogatásai
🤝 Bízom benne, hogy április 12-én ismét megtisztelnek bizalmukkal és folytathatjuk együtt, közösen a megkezdett munkát!
Hajrá, Somogy!
Hajrá, Balaton!
Itt is mi vagyunk többen!

Csak nemzeti egységgel lehet kimaradni a háborúból, újítsuk meg a április 12-én a háborúellenes szövetségünket
Beszélgetés útközben. Számíthatunk egymásra! 

Gondolja végig!
Köszönöm a támogatást!🤝🇭
Horváth Tamásnál, Gödön - Magyarország egykori látványséfje ma Gödön várja a vendégeket – aki jót szeretne enni, megtalálja az interneten Horváth Kert Göd néven.
Kitüntette az EP az ukrán elnököt
Magyarország meg fogja védeni energiabiztonságát. Brüsszelnek is meg kell értenie, amíg nincs olaj, nincs pénz sem az ukránoknak.
Túl kevés a gazdag magyar.
#magyargazdasag #vagyon #nagytoke #vallalkozas #kozeposztaly
Ha nem védjük meg magunkat és az országot, ki fogják fosztani, ki fogják zsebelni a magyar családokat. Ez a végső tétje a választásnak.
Semjén Zsolt: Én az Európai Uniónak vagyok a híve, de nem vagyok híve az Európai Egyesült Államoknak
️
#KDNP #Isten #Haza #Család #Jövő #MindennapiEmberek #MegvédjükaMindennapjainkat