Kövessétek ti is az Egészségiránytűt.
Link a kommentben 
#család #családalapítás #gyermekvállalás #meddőség #ellátás #államimeddőségiellátás #vágyottgyermekekért
Köszönöm a bizalmat, Szentgáloskér!
Folytatjuk! Mert nekünk Somogyország az első!
👇 Az elmúlt években számos fejlesztést sikerült megvalósítanunk Szentgáloskéren, amelyek mind a település fejlődését és az itt élők mindennapjainak javítását szolgálják:
* Mernye – Szentgáloskér – Ráksi útszakasz teljes felújítása
* Közterület-karbantartó gépek, eszközök beszerzése (fűnyíró traktor, platós teherautó, pótkocsi, homlokrakodó gép beszerzése)
* Faluház, önkormányzati épület felújítása
* Óvoda udvar korszerűsítése több ütemben
* Óvoda napelemes fejlesztésére elnyert támogatás
* Szolgálati lakás felújítása
* Régi iskolaépület felújítása, kondi és klubhelyiség kialakítása
* Közterületek fásítása
* Katolikus templom fejlesztése
* Temetői fejlesztések (ravatalozó előtti térkövezés, padok beszerzése)
* Rendezvények, falunap és eszközbeszerzések támogatása
* Utak korszerűsítése (Akácfa, Rózsa, Virág, József Attila, Petőfi Sándor utcákban)
* Külterületi útfejlesztés (Lapapusztára vezető út)
* Járda felújítás (József Attila utcában)
* Petőfi utcában vízelvezető árok felújítása
* Falubusz beszerzések
* Művelődési ház felújítása
* Orvosi eszközök beszerzése
* Kossuth Lajos utca 18. alatti önkormányzati épület és környezetének felújítása
* Helyi civil egyesületi és vállalkozói támogatások
🤝 Bízom benne, hogy április 12-én ismét megtisztelnek bizalmukkal, és együtt folytathatjuk a megkezdett munkát Szentgáloskér fejlődéséért.
Hajrá, Somogy!
Hajrá, Balaton!
Kövessétek ti is az Egészségiránytűt.
Link a kommentben 
#család #családalapítás #gyermekvállalás #meddőség #ellátás #államimeddőségiellátás #vágyottgyermekekért
A Tiszába küldött Shell-vezetők vagyonokat keresnek a háborún
Orbán Viktor, Kossuth Rádió:
Mindenkit haza fogunk hozni a közel-keleti térségből. A helyzet azonban kiszámíthatatlan, komoly biztonsági kockázatok vannak. Ezért a kimenekítést időzíteni kell,…
Találkozzunk HOLNAP a Digitális Polgári Körök idei legnagyobb és egyben utolsó Háborúellenes Gyűlésén DEBRECENben! 
Gyertek, jó lesz! Vagy tartsatok velünk élőben…
Az olajblokádot le fogjuk törni
Orbán Viktor, Kossuth Rádió:
Egyszerűen állami banditizmus, hogy az ukránok megszegik a nemzetközi szerződésben vállalt kötelességüket az olajblokáddal, amivel beavatkoznak a magyar választásba és a…
Orbán Viktor, Kossuth Rádió:
Hiába fenyegeti Zelenszkij elnök Magyarországot, nem fogjuk teljesíteni azokat a követeléseit, amelyek tönkretennék hazánkat.
Egy anya, aggódó szavai. Egy anya, aki nem akarja a fiait és az unokáit Ukrajna háborújában feláldozni.
Amíg a jelenlegi kormány vezeti hazánkat, addig nem is kell!
Amit az ukránok csinálnak, az állami banditizmus.