Háború vagy béke!?! Ez a tét április 12-én! Azért dolgozunk, hogy a következő négy évben is békepárti kormánya legyen Magyarországnak! #eszakpest #pestujhely #kaposztasmegyer #rakospalota #ujpalota
A X. Hurka- és Kolbászfesztivál Törökkoppányban ismét megmutatta, mire képes egy összetartó közösség!
/posztok.hu





