Íme az igazi elszigetelődés 
️ Advent IV. vasárnapja a szeretet vasárnapja
👉 Ma különösen fontos emlékeztetnünk magunkat arra, hogy a szeretet és a béke nemcsak karácsonyi üzenet, hanem mindennapi felelősség is.
Hiszem, hogy a közéletben, a döntéseinkben is arra kell törekednünk, hogy olyan országot építsünk, ahol az emberek biztonságban élhetnek, ahol a szeretet és a béke érték, nem pedig alku tárgya.
🤝 Ma csendben, gondoljunk azokra, akik nem tudják megélni, megtapasztalni ezt a szeretetet, ezt a békét! Értük is gyújtsuk meg a szeretet lángját!
Áldott adventi vasárnapot kívánok!
/posztok.hu






️ Redditen és zárt FB csoportokban szervezi
A jövő áprilisi választásnak nagy tétje van!
️