🤝🇨
Holnap Szegeden folytatjuk!
Aki békét akar, velünk tart!
️
Ott találkozunk! 
Ennyi.
Gondos előkészítés után döntöttünk: 1422 kortárs magyar festményt adunk közgyűjteményeknek. A programban résztvevő közgyűjtemények:
- Szépművészeti Múzeum - Magyar Nemzeti Galéria
- Bocskai István…
Ez hülye!
Orbán Viktor:
“Az Európai Unió a végóráit éli!”
Bizony-bizony! Az idióta döntéseivel szétveri a brüsszeli elit. Kellene egy kis józan ész
️
Brüsszel mindig a háborút választja, mi pedig újra és újra a békét.
A miniszterelnök a háborús veszélyről:
Évekig is eltart Európában a legnagyobb politikai feladvány, amit meg kell oldani.
A választókerületi munka nem Facebook-vitákból és hangzatos kommentekből áll. Nem abból, hogy ki mit mond egy poszt alatt, hanem abból, hogy nap mint nap egyeztetünk, döntéseket készítünk elő, és…
Még hogy a falusi vendéglátóhelyeken ne lenne karácsonyi hangulat! 
Köszönjük, Joó Fogadó Rábapaty! 