Szijjártó Péter:
Ami van, az nincs. Link a kommentben.
️ A remény vasárnapja van!
👉 Advent II. vasárnapján, a Remény vasárnapján a második gyertya fénye is fellobban.
Hiszem, hogy a remény nem a nagy ünnepi pillanatokban, hanem a hétköznapok csendes munkájában születik meg: amikor kiállunk egymásért, amikor csendben, reménnyel teli jövő elé nézve szolgáljuk településeinket és közös jövőnket.
Kívánom, hogy a remény gyertyájának fénye erősítsen meg mindannyiunkat!
Áldott adventi vasárnapját kívánok!
/posztok.hu
️
️Ha még nem tettétek, küldjétek vissza vagy
töltsétek ki online a nemzeti konzultációt - erre ma van utoljára lehetőség. 

