Na, már hivatalos is: a nemzetközi bankárhálózat is beállt a budai zsúrpubi mögé!
Zsák a foltját, ugye.
️ A belga tulajdonban lévő K&H Bank vezető elemzője is beszállt a nemzeti kormányt támadó…
👉 Lázár János építési és közlekedési miniszter törvénymódosítást nyújtott be a parlamentnek, amely kizárná az állami beruházásokból a szerződést megszegő vállalatokat.
Az intézkedés célja, hogy azokat a cégeket, amelyek a közúti és a vasúti fejlesztések során a rosszul vagy el sem végzett munkájukkal átverték, megkárosították a magyar embereket, hátráltatták a személyek, áruk és szolgáltatások szabad áramlásához fűződő alapvető jogainkat, kizárjuk a közbeszerzési eljárásainkból.
Te mit gondolsz erről?
Helyes döntésnek tartod?
✍️ Várom a válaszokat kommentben!
Na, már hivatalos is: a nemzetközi bankárhálózat is beállt a budai zsúrpubi mögé!
Zsák a foltját, ugye.
️ A belga tulajdonban lévő K&H Bank vezető elemzője is beszállt a nemzeti kormányt támadó…
A magyar közélet etikai kódexe egyetlen pontból áll: Ne legyél Magyar Péter! 
Ennyi.

2026. január 1-től fokozatosan bevezetjük a 14. havi nyugdíjat.
-Orbán Viktor-
Teljesítményünk alapján az Európai Bizottságnak változtatnia kellene az álláspontján!
A Tisza párt veszélyes a magyar emberekre!
Ez nem egy balos “játszótér”
Ezért is Magyar Péter a felelős!
A 3 gyermekes édesanyák már személyi jövedelemadó mentesen kapják a fizetésüket a napokban, így 15%-kal nő a bérük!