Jó reggelt, Magyarország! 2025.10.17.
Fogadóórák másképpen!
👉 Hogyan tudok még többet találkozni a somogyiakkal? Hát úgy, hogy személyesen megyek el hozzájuk!
Ennek próbálok eleget tenni “A képviselő házhoz megy” címmel elindított kezdeményezésemmel.
Az első állomás Sérsekszőlős volt!
Kiváló beszélgetéseket és csodálatos vendégszeretetet köszönhetek meghívóimnak.
Örülök, hogy még jobban megismerhettem az itt élők mindennapjait és gondolatait.
Hiszem, hogy sikereket csakis közösen érhetünk el! Ehhez azonban párbeszédre és együttműködésre van szükség!
🤝Köszönöm, Sérsekszőlős!
/posztok.hu




️


