Tisztelet a hősöknek!
Regőczi István áldozópap születésének 110. évfordulójára emlékeztünk Látrányban.
👉 Az ünnepi eseményre Áder János volt köztársasági elnök úr, és felesége Herczegh Anita, a Regőczi Alapítvány kuratóriumi elnöke is ellátogatott.
Nagy megtiszteltetés és igazi apai öröm volt számomra, hogy Marci kántori szolgálattal járult hozzá az ünnepi pillanatokhoz.
Köszönjük a meghívást!
#witzmann #somogy #somogy4vk #látrány
/posztok.hu
️
Kedden is Harcosok órája!
A Tisza alelnöke kikotyogta: elvennék a mezőgazdasági támogatásokat és a magyar kukorica helyett inkább az ukránra szavaz! Mit mond erre Nagy István agrárminiszter?



️
️
️
