Hollik István: Amíg Fidesz-KDNP kormány van, addig Magyarország biztonságát és szuverenitását meg fogjuk védeni. Nem számít mekkora is a nyomás! 
Nyugdíjasok köszöntése és az Új Kenyér ünnepe Zimányban.
Örömmel fogadtam Patcai Zoltán polgármester úr meghívását, mert így részletesen is tudtunk egyeztetni az eddig elért eredményekről és közös munkánk jövőbeli terveiről.
Külön szeretném megköszönni, hogy a falu emblematikus épületeként számontartott katolikus templomot ismét megcsodálhattam
️. Megható volt számomra, mert több mint 10 évvel ezelőtt, megyei közgyűlési alelnökként adhattam át az akkor felújított épületet. 🙏
Köszönöm a baráti fogadtatást! 
Hajrá, Zimány!
/posztok.hu


️
️
