Magyarország nem eladó! Sok pénzért sem!
Szórakoztató dodzsemezés a polgármesterekkel, főzőverseny díjátadó, az eddigi eredmények értékelése, és új fejlesztési tervek megfogalmazása is belefért a batéi családi napba!
👍Köszönöm szépen Bőzsöny András polgármester úrnak a baráti szavakat és a kedves fogadtatást!
Biztos vagyok a sikeres együttműködésünkben!
👍Megtisztelő volt számomra, hogy személyesen is gratulálhattam Zsalakó Ernő korábbi polgármester úrnak a díszpolgári címéhez, aki hét cikluson keresztül irányította eredményesen a települést.
Szívből gratulálok, Ernő!
Hajrá, Baté! 
/posztok.hu





