1992-től minden év május 21-e a Magyar Honvédelem Napja.
👉Ez a nap Budavár 1849. évi megvívásának napja, ezen a napon foglalta vissza az ország fővárosát a Görgey Artúr (1818-1916) tábornok által…
A Tisza Párt és trolljai megijedtek a Harcosok Klubjától
️
Félnek.
Ezért elképesztő hazugságokat terjesztenek.
Akkor segítek egy kicsit, a valóság ez:
1️⃣. Azt hazudják, hogy a Harcosok Klubjának tagjai ajándékokért állnak ki Magyarország mellett.
Tiszások, mindenki magából indul ki!
Nekünk nem kell ajándék, bőven elég a hazaszeretet, ami a szívünkben van!
Persze ezt az, akit Zelenszkij és Weber irányít, aki idegen érdekeket szolgál ki, és Magyarország ellen dolgozik, soha nem fogja megérteni.
2️⃣. Azt is hazudják, hogy a Harcosok Klubját a Facebookon szervezzük. Nem, nem a Facebookon szervezzük, az összes Facebook-csoport átverés, ne higgyetek nekik! A tagok meghívásos alapon csatlakozhatnak a HK-hoz.
A tiszások félnek.
Szép napunk van!
1992-től minden év május 21-e a Magyar Honvédelem Napja.
👉Ez a nap Budavár 1849. évi megvívásának napja, ezen a napon foglalta vissza az ország fővárosát a Görgey Artúr (1818-1916) tábornok által…
Az elmúlt időszakban egyre aktívabb ukrán kémtevékenységet tapasztalunk Magyarországon. A külügyminiszter reakciója Tseber Roland nemrég kiutasított ukrán ügynök kijelentésére:
Erdély és Székelyföld érdekében. Mindig.
Itt a Békések Ligája első posztja. Patkányozva fenyegetőzik az, akit Magyar Péter "testvérének" nevezett. Na, ebből a Tiszás "szeretetországból" nem kérünk
️ Legutóbb Bangónétól hallottunk ilyet. Csak…
A költségvetési vita szünetében nagyon kedves csángó hölgyekkel találkoztam a Parlamentben.
Tisztelet a magyar katonáknak!
A magyar kormány mivel is köszönthetné jobban hős katonáinkat, mint azzal, hogy Magyarország jövő évi költségvetése előterjesztése szerint teljesítjük a NATO által…
Csángó konferencia a Parlamentben.
Csángóföldön örvendetesen nőtt a magyarok létszáma.
Hogyan függ össze az ukrán bővítés az agrártámogatások csökkentésével? Rövid beszámoló a brüsszeli gazdatüntetések után.
Magyarországon a demokrácia a népé – nem külföldi hatalmaké vagy azok megbízottjaié.