Mi mindig a magyar emberek oldalán állunk.
A magyarok oldalán álltunk, amikor a baloldal árulta el az embereket, és így teszünk most is, amikor a Tisza Párt…
A fű nem nyírja önmagát rövidre, meg kell küzdeni érte. A munkát itt is el kell végezni, úgy tűnik győzelemre állok! 
/posztok.hu




️ Isten áldása kísérje a Szent László ÁMK ballagó diákjait életük minden szakaszán!

