🤰 Január 1-én Szűz Mária, Isten anyja ünnepe van. Arra emlékezünk, hogy Szűz Mária anyasága kiemelkedő szerepet töltött be a megváltás misztériumába, hiszen az Isten fiát hozta a világra Karácsony éjszakáján.
️ A katolikus egyház ezen a napon a béke világnapját is üli, amit VI. Pál pápa vezetett be 1968-ban, hogy a békéért való imádságra és a béke melletti elköteleződésre hívja az embereket. Ma erre van a legnagyobb szükségünk!
Békés új évet mindannyiuknak!
/posztok.hu











