🤝Ádánd újonnan megválasztott polgármesterével, Csaba Szilviával egyeztettünk az előttünk álló feladatokról, tervekről.
Az elmúlt években komoly eredményeket, több milliárdos fejlesztéseket sikerült megvalósítanunk a településen.
👍Biztos vagyok benne, hogy mindezt a jövőben is folytatni tudjuk.
🙏Köszönöm szépen polgármester asszonynak a találkozást és a jó hangulatú beszélgetést! 👍Örömmel tekintek az együttműködésünk elé!
🙏Ezúton mondok köszönetet a település előző polgármesterének, Szatmári Kornéliának és a korábbi képviselő-testületi tagoknak a remek együttműködésért.
Céljaink továbbra is változatlanok: Hajrá, Ádánd!
/posztok.hu
️
Fergeteges est volt! 
Köszönjük, 




