1️⃣5️⃣ nap múlva sorsdöntő EP-választás. A tét: háború vagy béke. Csak a Fidesz-KDNP képviselői állnak a béke pártján!
75. Orbán-napi borverseny Kőröshegyen: Remek borok, jó társaság!
👍"Minden bor (...) társas, és igazi lényét akkor tárja fel, ha közösségben isszák." - Hamvas Béla
🤝Köszönöm a megtiszteltetést, hogy az egyik bíráló bizottság munkájában magam is részt vehettem!
/posztok.hu


ilyen egyértelmű és ilyen súlyos tétje: háború vagy béke
️. Ma a békének magyar
hangja van Európában. Vegyük a kezünkbe a sorsunkat
️Június 9-én erősítsük meg a béke…



