Renoir, a boldogság festője

Renoir első átfogó magyarországi kiállítása a francia mester figurális festészetét állítja középpontba. A nagyszabású tárlaton a művész csaknem 7️⃣0️⃣ alkotásával találkozhat a közönség. A rajzok, grafikák és szobrok mellett Renoir mintegy 4️⃣0️⃣ festménye ️ tekinthető meg.

Csodát lát, aki ide betér️ A nagy sikerre való tekintettel 2️⃣ hétig még Ti is megtekinthetitek a kiállítást️ Irány a Szépművészeti Múzeum

Kellemes hőmérséklet, zavartalan testnevelés óra a Mátyás Király Általános Iskola felújított fűtésű tornasátrában.
Ezt is jelentjük Maruzsa Zoltán államtitkár úrnak a mai találkozón.

A kutatás és az innováció területeit érintő együttműködési lehetőségekről tárgyaltunk Heng Swee Keat miniszterelnök-helyettes úrral Szingapúrban.

Magyarország és Szingapúr számos kérdésben hasonlóan…

A dollárbaloldal pártjai semmibe veszik a vidéki polgárokat és beképzelt belpesti álértelmiségi stílusban lenézik a budapestieket is.
Ennyi.
Részletek a Magyar Hírlapban

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média