Irány Brüsszel! 
Az ország
legjobb pizzái
is nálunk vannak!
A hétvégén megrendezésre került a II. Piaggio Pizzakészítő Bajnokság, az őszi
Food Truck Show keretében, a Kincsem Parkban.
A pizzabajnokság
célja a hazai pizzériák támogatása is, így a legjobbak kiemelése és ajánlása. Ennek keretében szombaton ünnepi keretek között díjazára kerültek a legjobb budapesti és vidéki Pizzériák
️, és az Év Pizzériája Díj
is átadásra kerül.
Külön öröm és büszkeség, hogy a vidéki TOP 1️⃣0️⃣ pizzéria közé került a Panificio il Basilico (Szabi A Pék - Szentendre) és a Stube (Pilisvörösvár)!
Látogassatok el hozzájuk, mert a pizzák mellett minden más is fantasztikus náluk!
Szívből gratulálok a nyerteseknek! Nagyon büszkék vagyunk Rátok!
Irány Brüsszel! 
Jászapátin is minden gyermek megkaphatja azt a nevelést, alapfokú művészeti képzést és mindazokat a körülményeket, amelyek szükségesek ahhoz, hogy a tehetségéből és a szorgalmából kihozzák a legtöbbet…
Maglátogattam a Szerbia
déli határán szolgáló magyar rendőröket
️
️
️Megköszöntem, hogy védik Magyarország
és Európa
határait. Ők babgulyással
készültek, én pedig Rétvári rétest sütöttem nekik
️
Indulás Brüsszelbe Bóka János miniszter úrral.
Az Európai Unió a korábbiaknál is rosszabb állapotban van. A belső immunrendszere legyengült.
A külső válságokra adott uniós reakciókkal szemben mi azt javasoljuk, hogy cselekvőképes, versenyképes…
A mi alkotmányunk a közösségre koncentrál:
Isten, haza, család.
A tehetséges gyermekek taníttatása és a szegények felkarolása az egész nemzet érdeke! 


A Fidesz-frakció arra kérte a kormányt, hogy állítsa vissza
a napelemeseknél az éves szaldóelszámolást!
Ennyi.
Mindenki a fedélzeten! Indulhat a munka! 👍🇭🇺😉
A Jahn Ferenc kórház látja el Dél-Pest fekvőbeteg-ellátásra szoruló polgárait.
Köszönet az orvosoknak, ápolóknak, nővéreknek, asszisztenseknek, mentősöknek, ügyviteliseknek!
A jobb betegellátás…