Köszönjük a köztisztviselők és kormánytisztviselők áldozatos munkáját!


Ha házias ízekre vágysz és szeretnél igazàn jóllakni, ne hagyd ki az Útonálló Vendéglő Leányfalut!
Amikor Leányfalun dolgoztam a Polgàrmesteri Hivatalban, minden egyes nap Dodiéknál ebèdeltünk, ahol nemcsak az ételek, de a hangulat is nagyon jó volt.
🤝Most is ugyanolyan szívélyes a vendèglátás, ès finomak az ízek!
❤️Szép hétvègèt kívánok Mindnyájatoknak!
Köszönjük a köztisztviselők és kormánytisztviselők áldozatos munkáját!
️Hova lett a pénz az uniós költségvetésből, és ki felelős azért, hogy 2,5-3 év elteltével lényegében pénzügyileg a csőd szélére sodorták az €urópai Uniót?
Erős ország. Erős gazdaság. Erős rendvédelmi szervek.
Nekünk Magyarország az első! 


Mindennél nagyobb szükség van eltökélt, hazájukat szerető, bátor fiatalokra.
A rend és a béke megóvására tett ma esküt több mint 150 fiatal rendőrtiszt a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen. Köszönöm a…
Illegális migránsok nem léphetnek be Magyarországra.
A Jászsági polgármesterek galambröptetése
Mától 18%-kal emelkedik az ápolók bére! ❤️
Kiemelten fontosnak tartjuk az egészségügyben dolgozók erkölcsi és anyagi megbecsülését.
Elkészült a szarvaspörkölt!

Az elmúlt évtizedben a rendőrök kiérdemelték az emberek bizalmát: ma Magyarország Európa egyik vagy talán a legbiztonságosabb országa. Orbán Viktor köszöntötte a Nemzeti Közszolgálati Egyetem esküt…