Ma van Székelyföld autonómiájának napja. Isten éltesse a székelyeket!
️
Ma van Székelyföld autonómiájának napja 🙏
Közel egy évtizede már annak, hogy minden év októberének utolsó vasárnapján a székelyek autonómia törekvéseire emlékezünk.
Ezen a napon szerte a Kárpát-medencében
őrtüzek gyújtásával
állunk ki a székelyek és egyúttal az erdélyi magyarság mellett.
A ma meggyújtott tüzek a hazaszeretetet, a reménységet és az önrendelkezés iránti elkötelezettségünket fejezik ki. 🙏🇭🇺🙏
Isten éltesse a székelyeket!
🟡
️
Ma van Székelyföld autonómiájának napja. Isten éltesse a székelyeket!
️
Az elmúlt 33 évben a magyarok nagyobb számban szavaztak nekünk bizalmat, mint bármelyik más pártnak Magyarország parlamentáris történetében.
Ez kötelez, és amíg bírom, és amíg ti bírjátok, csinálni…
Kovács Zoltán nemzetközi kommunikációért felelős államtitkár angol nyelvű, de nem csak külföldieknek szóló podcastot indított #TheBoldTruthAboutHungary címen.
Ajánlom mindenkinek!
"Tokaj szőlővesszein nektárt..."
️ Érik az aszú! Kedvenc Tokaj-hegyaljai boraim: Mád, Mad Wine és Tállya, Oroszlános Borbirtok. 👍🥂
Isten éltesse sokáig a vilàg legjobb külügyminiszterét, Szijjártó Pétert! 
️
Október utolsó vasárnapja Székelyföld autonómiájának napja. Isten éltesse a székelyeket!
Október 31. A székely autonómia napja
Isten éltesse Székelyföldet!
Kinek mi a véleménye az óraátállításról? 
️
Sok vitát szül, hogy van-e értelme minden évben előre és hátra tekerni az órát. Az őszi óraátállítást szeretem, mert ezen a hétvégén egy órával több időm jut…
Nem kérünk a kötelező szolidaritásból! Nem kötelezhetnek arra minket, hogy a betárolt gázból más országoknak adjunk.