Ma vettük fel a Magyar Közgazdasági Társaság 60. Közgazdász-vándorgyűlésére készülő anyagot, amelyet
️ 2022. szeptember 22–23-án láthatnak az érdeklődők.
️ Hogyan tehető klímasemlegessé Európa
️…
A Kormány újabb segítséget nyújt a rezsiterhek csökkentésében: már novembertől elérhetővé válik a lakossági napelemes pályázat második üteme!
A pályázati felhívásban foglaltak szerint Budapesten és Pest megyében a pályázatok benyújtására a 2. ütemben 2022.12.05. 17:00 órától 2022.12.23. 24:00 óráig van lehetőség.
Eredetileg jövő tavasszal indult volna ez a szakasz, de a háborús helyzet okozta energiaválság átírta a programot. A Kormány kiemelt célja ugyanis a magyar családok biztonságának a megőrzése.
A több mint 2️⃣0️⃣0️⃣ milliárd forint keretösszegű pályázati támogatás több tízezer átlagjövedelem alatti családnak segíthet a rezsiterhek további csökkentésében.
Ma vettük fel a Magyar Közgazdasági Társaság 60. Közgazdász-vándorgyűlésére készülő anyagot, amelyet
️ 2022. szeptember 22–23-án láthatnak az érdeklődők.
️ Hogyan tehető klímasemlegessé Európa
️…
Kormányzásuk idején a baloldali kormányok piacra dobták az ország gáztározóit.
🟠 2010 után a nemzeti kormány az energiabiztonság szavatolása céljából a stratégiai tározók visszavásárlása mellett…
Déli határaink továbbra is ostrom alatt állnak.
Egyre nagyobb szükség van a határvadászokra, akik már ebben a hónapban megkezdhetik szolgálatukat!
Megvédjük Magyarország és az Unió határait! 
Megmutatta negyedik unokáját Nagy Feró. 
Sok boldogságot kívánunk! 
Orbán Viktor gratulált Liz Truss új brit kormányfőnek: Magyarország hűséges szövetségese marad az Egyesült Királyságnak. 

Magyarországon van és lesz gáz, áram és fűtőanyag!
Bakondi György:
A határ jelentős nyomás alatt áll, mert folyamatosan érkeznek a különböző nemzetiségű illegális bevándorlók, akiket az egyre szervezettebb embercsempész bandák segítenek, hogy…
Magyarországot és Lengyelországot történelmi barátság, mi több, szövetség köti össze – ami azt jelenti, hogy nemcsak támogattuk, de segítettük is egymást a nehéz időkben.
Most, amikor háború zajlik…
A Horvát Külügyi Bizottság elnökével, Gari Cappellivel egyeztettem Prágában, az európai külügyi bizottságok találkozóján!
Két baráti nép politikusainak baráti kapcsolatai is kell legyenek!
Elfogadtam…

Hazánk mára a világ 13. legbiztonságosabb országa.
👉Ha rajtunk múlik, ez csak pozitív irányba változik!