Együtt a bajban
️
A közös kiállásnak és a lakossági fegyelemnek hála ma már mindenhol van víz a településeken.
Menczer Tamás képviselő úrral és a településvezetőkkel közösen továbbra is azt kérjük, hogy az ivóvizet csak a legszükségesebbekre használják.
Így tudjuk biztosítani, hogy a vízellátás a napokban is folyamatos legyen!
Köszönjük a településeken élők megértését!
Továbbra is segítsünk egymásnak
️
/posztok.hu







, vízre
vigyázzatok
️és az extrém szárazság miatt mától az ország teljes területén elrendelték a tűzgyújtási tilalmat



