Ismét elment egy Legenda.
Elhunyt Jean-Paul Belmondo.🥺
🙏 Isten nyugosztalja!
Az állatvédelem és az állatok jólétének javítása közös ügyünk!
Segítjük a felelős állattartás térnyerését a lakosság körében, egy új pályázat segítségével.
Az 500 millió forint keretösszegű, vissza nem térítendő hazai támogatást az 5000 fő, és ez alatti állandó lakosságszámú települések önkormányzatai igényelhetik, az ott élő állatok ivartalanítási programjára.
Ebben benne van a kutyák és macskák állatorvosi emaszkulálása, a veszettség elleni injekciók beadása és az állatok mikrochippel való megjelölése is.
A pályázaton egy-egy önkormányzat legfeljebb másfél millió forint támogatási összeget igényelhetett.
Közös ügyünk az állatvédelem!
Gratulálok a sikeres pályázóknak!
Ismét elment egy Legenda.
Elhunyt Jean-Paul Belmondo.🥺
🙏 Isten nyugosztalja!
Hetek óta megy a nagy átverő show aláírásgyűjtése, ezalatt 82 ezer ember ajánlotta Gyurcsánynét miniszterelnöknek, és ezzel “toronymagasan” az élen áll - hirdetik büszkén a dékások.
Hűha! Itt jegyezném…
Beszélgetés a jászfényszarui és pusztamonostori FIDESZ tagokkal.
Hajrá! 
Kedves Jászságiak!
Szeretettel hívjuk és várjuk Önöket 2021. szeptember 12-én, vasárnap Jászberényben, az ŐSZI HACACÁRÉ programsorozatra! 







15:00 - Jártató Ifjúsági Néptáncegyüttes és Népzenei koncert
18…
JÁSZBERÉNYI VÁROSVEZETÉS - EGYÜTTMŰKÖDÉS?
Szeptember 12., vasárnapra színvonalas, belépődíj nélküli koncertet szervezünk, melyre helyszínül kértem a Jászberényi Szabadtéri Színpadot, azonban nem kaptuk…
Igaz ügyet szolgálunk! 
dr. Varga Judit miniszter asszonnyal.
Hajrá Jászság!
Együtt a csapat! 
Köszönjük a debreceni Fidesz csoport támogatását. Az elnökség tettre kész.
Hajrá Debrecen! 

Töltsük ki minél többen a Stop, Gyurcsány! Stop, Karácsony petíciót!
Osszák meg Önök is a saját Gyurcsány-sztorijaikat az Antall József utca 3/B-ben a Fidesz Kávézóban.
A Gasztrofesztivál nagyszerű volt a hétvégén a Békás-tónál, mindenfajta finomságot megkóstolhattunk az ország különböző részéről.
De szuvidált csoda ide, csokoládés töltött nyúl rebarbara ágyon…
A Gyurcsány-kormány 2008-ban elsőként fordult IMF-hitelért, hogy abból finanszírozzák a tönkretett és szétrabolt országot.
Ne engedjük visszatérni a kudarcos múltat!