Advent Óbudán. 🙏 Ég az első gyertya. 
Hétindító miniszteri értekezlet az Emberi Erőforrások Minisztériumában.
Egymás védelme érdekében mindenki az irodájából, online formában vesz részt a tanácskozáson.
Vigyázzunk egymásra továbbra is!
Szép és tevékeny hetet kívánok Mindenkinek!
/posztok.hu
A választás egyik tétje a családpolitika folytatása!







Újabb 4%-kal csökken a munka közterhe



Mórichidán a közmeghallgatás keretében folytattuk a párbeszédet a Magyar Falu Program jelenéről és jövőjéről.
