Térségünk zöld úton jár!
Egyedülálló fásítási program veszi most kezdetét. Elkezdtük a gödi véderdő telepítését. Március 15-ig tízezer fát ültetünk a településen.
Térségünk zöld úton jár!
Egyedülálló fásítási program veszi most kezdetét. Elkezdtük a gödi véderdő telepítését. Március 15-ig tízezer fát ültetünk a településen.
Olyan sikeres az oltási akcióhét, hogy meghosszabbítjuk egy héttel – mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth Rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorának adott interjújában.
A harmadik oltás…
Orbán Viktor ma reggel a Kossuth rádióban azt nyilatkozta az oltási akcióhétről, hogy:
"Én arra számítottam,, hogy azok, akik nem oltásellenesek, viszont a lehető legkisebb fáradtsággal vagy…
Egyre többen élnek az oltási akcióhét lehetőségével, amelyet a jövő hétre is kiterjesztettünk.
️A szentjánosi kápolnánál.
️Baja tényleg csodálatos!

A választókerületi fogadóórákat a koronavírus járvány idején is megtartjuk, de természetesen, a legnagyobb óvatossággal.

Vigyázzunk egymásra!
Nekünk mindegy, hogy piacellenes, vagy nem, van egy kialakított rendszerünk. És ez működőképes. Ez jó a családoknak. Miért kellene ezen változtatni?
Meg fogjuk védeni a rezsicsökkentést!
Kinek jutna eszébe meggörbíteni egy pingpongasztalt? Szerencsére a magyaroknak. 