Április 12-én nem „csak egy újabb választás” lesz, hanem döntés arról, hogy Magyarország a háború vagy a béke oldalán marad-e.
Ha otthon maradunk, mások döntik el helyettünk, hogy belesodródunk-e egy európai háborúba.
Mindannyiunknak el kell mennie szavazni, mert ha most nem védjük meg, könnyen elveszíthetjük mindazt, amit az elmúlt 16 évben békében, munkával, kitartással felépítettünk.
/posztok.hu


️


🤝🇺