️Az európai elit háborúzni akar Oroszországgal! Most már egyértelmű!
Helyzet/Jelentés
Tájékoztatom Önöket, hogy a Szob, Ipolysági utcai munkaterület az Ady Endre – Bányatelep utcai csatlakozástól a Csallóköz utcáig terjedő szakaszon az aszfaltozási munkák befejezése után is lezárva marad a karácsonyi és újévi ünnepek időszakában.
A Volánbusz járatok továbbra is a terelt útvonalon közlekednek.
Az Ady Endre utcában (12. sz. főút) az ideiglenes forgalomtechnikai kiépítés változatlanul érvényben marad a kivitelezési munkák teljes befejezéséig.
A vállalkozó továbbra is 2026 tavaszára tervezi a beruházás befejezését, az időjárási körülmények függvényében.
Köszönjük a lakosság türelmét és megértését!
/posztok.hu
Ide migráns a mi kormányzásunk alatt nem teszi be a lábát! Se délről, se nyugatról - Orbán Viktor
Gyertek!
️
A szigetközi falvak folyamatos fejlesztése ezen belül is kiemelt…

Nekünk komolyabb politikai teljesítményre lesz szükségünk.

Ennek a pénznek jobb helye lesz Magyarországon!