A tizennyolcadik alkalommal megrendezett Szigligeti Süllőfesztivál ma már olyan hagyománnyá érett helyi kezdeményezés, amely jól példázza a helyi közösség összetartó erejét.
Azért is támogatom az…
Veletek, együtt, egy célért kiállni felemelő élmény volt. Érezni azt az erőt, ami a közösségünkből árad, amikor a haza, a család és a béke ügyéért mozdulunk meg – ez ad értelmet mindannak, amit teszünk.
Köszönöm mindenkinek, aki ott volt, aki hisz abban, hogy a béke a legnagyobb érték, amit megőrizhetünk a következő nemzedékeknek.
A tizennyolcadik alkalommal megrendezett Szigligeti Süllőfesztivál ma már olyan hagyománnyá érett helyi kezdeményezés, amely jól példázza a helyi közösség összetartó erejét.
Azért is támogatom az…
Közel kétszer annyian voltunk a Békemeneten, mint a Tisza háborús menetén. Köszönjük! 

Bizton állíthatjuk: a tegnapi Békemenet akkora volt, hogy Ausztráliáig is ellátszott! 💪🇭
Liszt Ferenc születésnapján egy igazán különleges élményben lehetett részem a repülőtéren, ahol a magyar zene és tánc töltötte meg a terminálokat!
️
Felemelő érzés volt látni, ahogy a Zeneakadémia és a…
Miért Poros cipő?
Poros cipő
Együtt erő vagyunk!
❤️
Nem akarunk és nem is fogunk egy szövetségi rendszerbe tartozni Ukrajnával.
Nehéz időkben élünk, és most különösen fontos, hogy megőrizzük a józan eszünket és kimaradjunk a háborúból.
Brüsszelből és a brüsszeli helytartóktól egyre erősebb a nyomás, hogy Magyarország is háborús…