Magyarország Európa-bajnok a napenergia hasznosításában
️ Napelemeink adják áramtermelésünk negyedét!
️
Ma 80 éve szabadult fel az auschwitzi haláltábor, ahol több mint egymillió - ennek a fele magyar - ártatlan áldozat halt kínhalált egy őrült, gyilkos eszme nevében.
Emlékezzünk és emlékeztessünk, hogy soha többé ne történhessen hasonló tragédia!
/posztok.hu



Disznólkodás, koccintás, májas palacsinta, eskütétel, és megannyi vidám pillanat! 
️ Köszönet és hála a csornai és kapuvári járások polgárőreinek!


️
Kora reggeli járat Brüsszelbe. Hazánk után lengyel elnökséggel ülésezik a Mezőgazdasági és Halászati Tanács.