Újabb szemtanú jelentkezett a Magyar Péter legfrissebb botrányát kirobbantó Ripost szerkesztőségében! A szemtanú azt állította a lapnak, hogy a Lánchíd környékén vette észre az erősen részeg Magyar Pétert és látta, hogy a politikus a Dunába dob egy telefont! Feltehetően azt a készüléket, amit az Ötkerben egy másik szemtanútól lopott el! Péter azért annyira nem lehetett részeg, hogy ne mérje fel magában azt, hogyha megtalálják nála a lopott telefont, az bizonyíték lehet a lopásra!
/posztok.hu





