Te már szavaztál? Én igen, mert talán még sosem volt ekkora a tét.
Európa ma háborúba készül. Meg kell húzni a vészféket, hogy legalább aki akar, leszállhasson, és kimaradjon a háborúból!
Ezt csak ma tudjuk megtenni.
Menj el most, és szavazz a Fideszre! Szólj barátaidnak, családtagjaidnak is!
/posztok.hu


️Háború vagy béke?🫵Üzenjük meg Brüsszelnek, hogy mi békét akarunk
️


️ Te szavaztál már?