A Jobbik Konzervatívok párt Facebookon bejelentette, hogy bejelentésre készül :D
Erre 14:30-kor számíthatunk dél felől (amekkora a tamogatottságuk)
Vajh mi lesz a téma? Szerintem az lesz, hogy együtt…
❤️Jó reggelt Mindenkinek!
Kivéve azoknak, akik szerint az illegális migráció egy nem létező probléma!
Itt vannak a tények!
Ti mit gondoltok erről?
❤️Jó reggelt Mindenkinek!
Kivéve azoknak, akik szerint az illegális migráció egy nem létező probléma!
Itt vannak a tények!
Ti mit gondoltok erről?
A Jobbik Konzervatívok párt Facebookon bejelentette, hogy bejelentésre készül :D
Erre 14:30-kor számíthatunk dél felől (amekkora a tamogatottságuk)
Vajh mi lesz a téma? Szerintem az lesz, hogy együtt…
Afrika ébred és a nyugati hatalmak nagy bajban lesznek, ha ez bekövetkezik! Ezért is fontos a keleti kapcsolatok.
Elveszve Amerikában - avagy világ "vezetője"
Világos példa arra, hogy kié a valódi hatalom, avagy hogyan kap Joe Biden fontos biztonsági eligazítást, amikor eltéved a Capitóliumban:
– "A Capitolium…
Anarchisták kezelése....
🏳️
Így kezeld a sötétzöldet... azért egy fékhibás T-72-es még elfért volna a felvételen :)
de nem Gyurcsány a főnök, ez csak amolyan jobbos propaganda
️Az emberi ész már mindent magára vállalt: Isten és a Természet helyébe lépett.
👉E folyamat végén a politikai filozófia örök kérdéseit a pillanatnyi politikai küzdelmeknek alárendelt ideológiák…
"Ha ad 10 főt a DK, akkor vécére se mehet ki a Gergő." - Magyarázta el a Telexnek egy ellenzéki kampánytanácsadó, hogy mi lehet a következménye, ha 2024-től a DK dirigál a pesti városházán!