A Hauer Cukrászdát, amely Pest egyik legrégebbi, tradicionális cukrászdája, be kell zárni, mert kell a hely a konditeremnek, különben a körúton belül lakó momentumos hülyegyerekek nem tudnak hol edzeni kapálás helyett... Bravó, Geri! Bravó, Peti! Szép volt, srácok!
Morawieckinek ez úton üzennénk, hogy a románoknak megvan az a történelmileg rossz szokása, hogy a dramaturgiailag fontos pillanatban ÁTÁLLNAK az oroszokhoz...
️ Nem fair pénzügyi zsarolással próbálkozni Magyarország és Lengyelország térdre kényszerítésére és a nekünk járó pénzeket országainkban kormánybuktató szándékkal visszatartani.