https://videkhangjai.hu/portal/szegeny-lilirol-nehany-gondolat/
Pankotai Lili perli a pécsi Nagy Lajos Gimnáziumot! Pedig csak annyi történt, hogy ottani tanulmányi eredményeiből világosan kitűnik, hogy Lilinek semmi keresnivalója abban a gimnáziumban. Ez pedig így van rendjén! Lili eltűnése abból az amúgy egészséges közegből csupán annyit jelent, hogy lemorzsolódik az, aki nem tanul és elnézve a kisasszony közelmúltbéli megnyilvánulásait, látszik, hogy mindennel el van foglalva, csak éppen a tanulással nem. Ezekből kiindulva kijelenthetjük, hogy az a normális szülő, aki úgy ítéli meg, hogy gyermekét tanulmányi eredményei arra predesztinálják, hogy a Nagy Lajosba járjon, nyugodtan küldje csak a gyereket a Nagy Lajosba! - A Nap Hangja Haász Rudolffal! A teljes cikkért kattintsanak a fenti linkre!

Elég komoly a jobbikos cicaharc!
Lukász László György szerint szuperül halad a párt megújítása, eközben Jakab azt mondja, hogy már nem is létezik a Jobbik.
️Én már csak egy kávét kérek.

Legnézettebb videóim között a Boros Imre beszélgetés. Köszönöm Nektek, Önöknek! ️ Aki még nem látta irány a 👉 YouTube. Link a kommenteknél!

Nagy „kaland”, kicsi gyermek 👶

A mohácsi hivatásos tűzoltók segítségét kérték múlt szombaton, miután egy parkolóban véletlenül bezártak egy kisgyereket egy autóba.

A kulcs a járműben maradt, ezért…

Fél Európa megfagy, kétszámjegyű az infláció és a háború sem ért véget. A brüsszeli baloldalt persze ez nem érdekli. A lényeg, hogy nekik tele legyen a zsebük.

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média