Jonas Gahr Stoere norvég miniszterelnök szerint természetes, hogy Norvégia zárt párbeszédet folytat az Unióval Európa nehéz helyzetéről, de óva intett az olyan intézkedések bevezetésétől, amelyek ronthatják a kontinens norvég energiahordozókhoz való hozzáférését.
Kérem, ilyen egy kisebb darab bolsevik szar. És szerencsére kurvára el van tévedve. Hat munkásőr haverja ért vele egyet meg néhány narkós, akik segítség nélkül állni sem tudnak.
KTK noted that more than 162,000 illegal entrants have been detained at the border so far this year, as against 60,000 during the same period in 2021.…