️
️
️
Az orvos társadalom tragédiája
„Államtitkár úr, magyar emberek szenvednek, és Ön sörről beszél!”
A hétfői Kulja-Takács "vita" egyik legszürreálisabb mondatát a Tisza botcsinálta "orvosa" engedte meg magának. A botcsinálta "orvos" aki elvégezte a minden orvosnak készülő egyetemista számára kötelező, 6 éves alapképzést, majd ezt követően semmilyen szakvizsgát nem végzett el. Nem szakosodott, nem lett traumatológus, nőgyógyász, szemész, háziorvos, vagy orthopéd szakorvos... Hanem belépett a politikába és azóta kappanhangon szórja a magyar társadalomra a bullshitet... (Köszi, Kohán Matyi, ezt lopom!)
Takács Péter államtitkár úr azt is közölte a hétfői vián velünk, hogy fő szabály szerint Kulja Andrásnak 2026 májusáig szakosodnia kell... Hogy utána mi lesz, ha addig nem történik semmi Kulja Andrással? Nem tudom, de nagyon remélem, hogy van arra lehetőség, hogy az orvosi diplomát elvegyék tőle, mert egy ennyire ostoba, manökken típusú csávó szerintem egyszerűen nem gyógyíthat, nem nyúlhat hozzá beteg emberekhez!
Ez a XXI. századi magyar egészségügy legnagyobb problémája!
️
️
️


️Történelmi pillanat: újra magyar az űrben!
KAPU TIBOR!!!!❤️❤️

☝️ Szijjártó Péter a mai, Magyar - Szlovák közös vétóról.
Kulja Andrást választották Brüsszelben az "Év EP-képviselőjének".
Amúgy igazuk van! Tényleg ő a legtehetségesebb tiszás libsi.
TÖRTÉNELMI PILLANAT: így indult el az Axiom-4 legénysége a világűrbe, a magyar Kapu Tiborral a fedélzetén! 

