Ez jó! Gyurcsány gázszámla fizetési hátralékot halmozott fel, kikapcsolták a gázt az Apró-Villában! Ez van, ha eliszod az életed!
Szoboszlai Dominiknak már csak két gólt kell ahhoz lőnie, hogy a legeredményesebb magyar legyen a Premier League-ben, Gera Zoltánt megelőzve! A Liverpoolnak pedig a hátralévő 11 bajnokiból jelen állás szerint hetet kell megnyernie a bajnoki cím megszerzéséhez! Ebből pedig Domimik biztosan ki fogja venni a részét, gólokkal!
/posztok.hu
️A MAGYAR VÁLASZTÓK A DROGKERESKEDŐK ELLEN







✋😉