Orbán Viktor tárgyalásokat folytat kínai óriásvállalatok vezetőivel, majd megtekinti a magyar Zoboki-Demeter építésziroda által tervezett Nanshan Kulturális Központot.
A kínai Sencsen város vezetője tájékoztatást adott a gazdasági, üzleti együttműködési lehetőségekről.