Rekordot döntött az újonnan azonosított koronavírus-fertőzöttek száma a japán fővárosban.
Az olimpiai játékoknak otthont adó japán metropoliszban 4058 új fertőzöttet azonosítottak. A 24 órán belül regisztrált koronavírusos megbetegedések száma még sosem lépte át a négyezer főt.