Az első osztályú labdarúgó-bajnokságban a helyezésekért járó díjazás nem változott, az aranyérmes csapat idén is kétszázmilliót kaphat. Az összdíjazás azonban 6,6 mill...
A magyar labdarúgásban forgó 50 milliárd forint 30 százaléka érkezik a piacról, 70 százaléka viszont közpénz, ez viszont nem tartható fenn sokáig. Ugyanakkor a Ferencvároson kívül valóságos piaci pénzt termelő klub nincs Magyarországon.