Tenerifénél kezdik meg annak a luxus óceánjárónak az evakuálását, amelyen az elmúlt napokban hantavírus-járvány tört ki. Az MV Hondius fedélzetén nyolcan betegedtek meg, hárman meghaltak a hantavírusban. A többi utast elővigyázatosságból magas kockázatú kontaktszemélynek minősítették, így csak tesztelés után engedik őket haza.
Fotó: JORGE GUERRERO / AFP
/posztok.hu






