Orbán Viktor úgy fogalmazott: "Van egy átverés itt Nyugat-Európában. Ezt tegnap este világosan bevallották egymás között a vezetők. Most, ha akarják, ha nem, kiderült, hogy ez bizony pénzbe kerül, és nagyon sok pénzbe kerül. Mert ez a vagyon nincs, erre nem lehet operálni. Tehát ezért ki kell fizetni a háborús költségeket."
Van egy átverés itt Nyugat-Európában. Ezt tegnap este világosan bevallották egymás között a vezetők. Az a legenda, mese van elterjesztve Nyugat-Európában, hogy ez a háború a nyugat-európai embereknek…