Tegnap is nagyot ment a Háborúellenes gyűlés Mohácson, de a szegedi szombaton nagyot fog ütni! Ott találkozunk! 
"Elvette a gyerek telefonját és azt mondta a telefonba, hogy a mama tönkretette az apát, ezért mindenkit börtönbe fog juttatni, titeket pedig intézetben fognak nevelni. A gyerekek teljesen megrémültek" – emlékezett vissza az édesanya.
/posztok.hu







️

