Kedves Követőim!
Próbáljunk ki egy új dolgot: este nyolc (20.00) órától Live itt a Facebookon.
Beszéljük meg a Szőlő utcai média-hadműveletet!!
Kérdezzenek kommentben!!
️ Magyarország gyönyörű. Ursula meg a többi globalista, Magyar Pétert felhasználva, meg akarják szüntetni Magyarországot, ahogy a többi nemzetállamot is.
De mi erre határozottan nemet mondunk. ❤️💪🇭

️
️Újabb győzelem az Európa Ligában! 2-1 a Rangers ellen! Óriási! Szép volt, Fiúk! 

️Lerománozta az erdélyi és székely magyarokat a tiszás! Nekik ők románok, nekünk magyarok, mert egy vérből valók vagyunk!
Ez a különbség köztünk és a tiszások között!
Gonosznak nevezte a többgyermekes anyák adómentességét Bokros Lajos.
De mi ebben a gonosz??
️Nekimenne a nyugdíjrendszernek a volt pénzügyminiszter, Bokros Lajos. Ugyanazon a véleményen van, mint a Tisza emberei. Ugye az a Bokros Lajos beszél így, akinek a nevéhez fűződik a rendszerváltás…
HANGOT RÁ!
KIJÖTT AZ ÚJ TISZA-DAL! MegBokrosodott a Tisza!
Hallgassátok meg a “MegBokrosodott” c. számot!