Ismerősöm kérdezte, miért vagyok Fideszes.
(szerző: Gábor Ágnes)

Itt a válasz:

Nekem van egy értékrendem, Isten, Haza, Család.
Ebbe nem fér bele az abuzáló, erőszakos, pszichopata magyar péter ( kisbetűvel).
Nem fér bele a migránsokat befogadó magyar péter sem.
A hazáját eláruló sem.
A feleségét, családját, sőt már a munkatársait is eláruló, fenyegető beteg sem.
Én - mint te is- éltem a kommunizmusban, a Kádár korszakban, köszi, abból sem kérek.
Gyurcsány korszakában volt a legrosszabb az életünk, annál ezerszer jobb lett, 2026. áprilisig.

Most beköszöntött megint a bizonytalanság, a rettegés, hogy mit fog megváltoztatni, eltörölni, elvonni, megemelni, tönkretenni.
Nem tudom te most milyen helyzetben élsz, hiszen rég volt, hogy egy munkahelyen dolgoztunk, de azt tudom, hogy nekem/nekünk nem lesz mindegy, ha az anyagai lehetőségek változnak. Nem tudok teli szájjal örülni annak, ha a Fidesz bukik és helyette egy rosszabb helyzet jön. Van, akit ez SEM érdekel, boldogan csápol a Tiszának, annak ellenére, hogy tudja, hogy rosszabbul fog élni....
Én azért egy lapra nem tenném fel az életemet. Féltem a gyerekeket, az iskolákat, az apa+anya családokat, a tájat, ami körülvesz bennünket, az országot, ami véd(ett)....

Féltem a magyarokat, akik magyarként élnek egy országban.
Éltem migránsok között.
Tudom, ezt a tiszások tagadják...nincs baj, nem lesz ebből baj.
A németeknél is így kezdődött.
Féltem a kisvárosunk kórházát, iskoláit. A -most még- dolgozó családtagokat, ismerősöket.
Féltem azt, amit eddig elért az ország, mert az új kormány óta minden megszűnik, leváltják, eltörlik, megszüntetik, bezárják. Én - és te is - nyugdíjasok vagyunk vagy leszünk lassan, de a
gyerekeink, unokáink élete miatt nem mindegy mi következik. És ahogy eddig látom jobb nem lett, csak rosszabb. Cirkusz a parlamentben, áremelkedések, kirúgások, az életünk nem jobb
lett, hanem rosszabb. Semmi nem lett jobb, csak más.

A képviselőnket nem is ismerjük, az iskolát be akarják zárni, az árak nőnek, az emberek egymás torkának esnek.
Mert Fideszes. Mert Tiszás.
Mert nem tud értelmes emberhez méltóan kommunikálni.
És nem csak a nagyvárosban ám, hanem a kicsi faluban is megoszt, falakat épít, megfélemlít, ellentéteket szít.

Ez kellett?
Ez kellett.

Mi idősek elfogadjuk, a fiatalok majd eldöntik.
Az teljesen biztos, bármeddig is élek, Isten, Haza, Család.
NEM migránsok, nem háború, nem magyar péter.
Csak zárójelben teszem ide: a családunkban is vannak tiszások, de a politika nem téma, elfogadjuk, amit gondolnak, talán ők is elfogadják a mi álláspontunkat. Aztán hogy kinek lesz
jobb, élhetőbb, boldogabb, kellemesebb, szerethetőbb élete, az majd kiderül.

Az idő megoldja.

Nyugdíjasként az ember más szemüvegen át látja az eddigi, és az ezutáni életét is. A jobbítás, változtatás, megoldás nem a mi dolgunk. Mi elviseljük ami van, ami jön, és ha tudjuk túléljünk.
Nincsenek nagy tervek, csak élni még kicsit. Ha nem adatik meg, abba is beletörődünk.

Ahogy régen is volt.
Az öregeket, ha útban voltak, kivitték az erdőbe és hagyták őket meghalni.
( Sántha Ferenc: Sokan voltunk - érettségi tétel volt 1980-ban.)

#vekkerur #gaboragnes

A miniszTERELnök mai posztja, miután kiderülni látszik az igazság a Zsolti bácsis ügy kapcsán.

Az, aki mindig mindenbe agresszív módon beleáll most inkább a megfutamodást választotta és csak terel és…

Ide a teljes videó és a Tiszás hazugság teljes összeomlása.

Az ügy "koronatanúja" saját maga vallja be, hogy pénzt kapott Magyar Péter testvérétől azért, hogy hazudjon a…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média