Áll a bál, áll Budapest.....állakat fel!
Közlekednél? Maradj otthon inkább.....
A taxisok tervezetten, a kukások random döntöttek úgy, hogy ma sztrájkba lépnek a Fővárosban. Jelenleg Budapest városvezetése és a MOHU is csak kapkodja a fejét.....
A kukások már hajnalban nem vonultak ki a IX. kerület Ecseri úti telephelyükről, sőt, a Testvérhegyi telephely kivonulását is megszakították.
A fő problémájuk többek között az, hogy az autók állapota, az alkatrész ellátottság a béka segge alatt leledzik. Emellett a munkaruházatuk és a tisztasági ellátásuk sem túl acélos. Karácsony Gergely vagy a MOHU vezetése a Tisza példájára nem akar csomagokat vinni a kukásoknak?
A taxisok sok más mellett fő problémának a létszámstopot és a taxi rendelet szigorítását jelölték meg mint indokot. A Hősök terei gyülekezés után mostanra a Margit hídon és a körúton Buda felé is áll a város. Mondjuk a rendőrök is rátettek egy lapáttal, mert az épp igazolt taxisok mellett a rendőrautóval sikerült elállni az egyetlen használható sávot is....Gratula!
A rendőrség időközben kiemelte azokat a járműveket melyek akadályozták, lassították a forgalmat és trélerekkel elkezdték elszállítani őket. Persze az érintett taxisok ezért nem épp boldogok......
/posztok.hu

️
Részletek hamarosan!

️BREAKING, OSSZÁTOK MEG LÉCCI ! Az egész "Szőlő utcai" sztori, amivel Semjénéket rágalmazták, FULL KAMU 
Felháborító és példátlan, hogy egy uniós vezető ilyen nyíltan szembe menjen a saját tagállamaival.

