6 éves emlék......újra ossztva
Röviden? Brutálisan erős rendezvény volt! 
Bővebben:
Már az elején szögezzük le a rossznyelvek miatt: a Papp László aréna tele volt. Nem kicsit, nagyon. Nem volt ingyen buszoztatás, nem voltak tömegével üresen árválkodó székek, és nem volt fizetett tapsoló kórus mint ahogy azt a Kárpátok Pétere állította tegnap.
Ismét erőt mutatott a jobboldal, közösséget, amely beszélgetett, együtt gondolkodott, kötetlenül, vidáman együtt töltött egy estét. Egy volt közülünk a miniszter, az influenszer, az újságíró, a műsorvezető, a regényíró és a zenész.
Számomra öröm volt olyanokkal is találkozni ismét, akikkel hosszú évek óta dolgozunk, küzdünk együtt a jobboldal győzelméért a digitális térben. Külön kiemelném Istvan Daniel és Veres Zsolt barátaimat, akikkel influenszerként állunk a vártán nap mint nap a Tiszás támadásokkal szemben. Srácok jó volt látni benneteket! Vekkeresek, kövessétek be a srácokat a facebookon!
A műsorról és az Expóról. A szervezésre egy rossz szavunk nem lehet. Idősek, családok, gyerekek mind mind megtalálták a szórakozást, a lehetőséget arra, hogy egy kiváló estét töltsünk együtt. Volt könyvvásár, DPK Körök bemutatója, író-olvasó találkozó, de bármelyik közéleti személyiséggel, politikussal is tudtál face to face beszélgetni, kötetlenül kérdezni. Én is kihasználtam a lehetőséget.
Tuzson Bence miniszter úrral sikerült személyesen is beszélgetnem az Önazonosság Védelmi törvényről, mely több településen bevezetésre került, vagy tervezik bevezetni.
Menczer Tamás miniszter úr partner volt pár kérdésre, vele az influenszerek kihívásairól beszélgettünk, és arról milyen kampány vár ránk a következő 7 hónapban. Abban maradtunk, hogy fel kell kötni a gatyát ;)
Nagy Feró: A nemzet csótánya, a Papa. Örülök hogy sokadszorra tudtam beszélgetni a művészurral, aki azt üzente : jó munkát, jó szórakozást, majd pihenünk a választások után.
Budapest. Produktív beszélgetés volt Gulyás Gergely Kristóf és Szentkirályi Alexandra fővárosi képvielőkkel. A főváros ügyei kiemeltek, s ahogy Miniszterelnök úr is mondta: sosem törődünk bele abba, hogy Budapest ellenzéki kezekbe került....
És persze sok sok művésszel, íróval, újságíróval és szerkesztővel találkoztunk, sportolókkal beszélgettünk és rengeteg Digitális Polgári Kört ismerhettünk meg. Büszke voltam, hogy a bejáratnál feltűzhettem a kis zászlót Magyarország térképére. Debrecentől Győrig, Esztergomtól Szegedig, de még a határon túli területekről is rengeteg zászló mutatta honnan jöttek el a látogatók.
Ide beszúrnám: Kudlik Júlia gyermekkorom kedvenc bemondója, műsorvezetője is jelen volt, és sikerült vele is találkoznom. Amikor úgy érzed, hogy elrepült 40 év, és mintha nem is történt volna semmi: ugyanaz a megnyerő hang, az a kedvesség ami áradt belőle a képernyőkről.
És persze a végére az influenszer "haverok", akikkel nap mint nap üzenetet váltunk, telefonon beszélünk, megosztjuk egymás tartalmait, cikkeket, hireket cserélünk végre ismét személyesen találkoztunk. Ez a csapat az, aki a hátán viszi a digitális jelenlétet, akikkel a közösségi médiában együtt mozgunk, dolgozunk. Jó újra együtt lenni.
𝗢̈𝘀𝘀𝘇𝗲𝗴𝗲𝘇𝘃𝗲 𝗰𝘀𝗮𝗸 𝗮𝗻𝗻𝘆𝗶𝘁 𝘁𝘂𝗱𝗼𝗸 𝗺𝗼𝗻𝗱𝗮𝗻𝗶, 𝗵𝗼𝗴𝘆 𝗲𝗿𝗼̋ 𝘃𝗼𝗹𝘁𝘂𝗻𝗸. Miniszterelnök úr nyugodt, határozott és tényszerű beszéde, valamint Lázár János miniszter úr igazi kemény, harcos felszólalása feltette a koronát a tegnap estére.
𝗘́𝘀 𝗽𝗲𝗿𝘀𝘇𝗲 𝗼𝗸𝘁𝗼́𝗯𝗲𝗿 𝟮𝟯.-𝗮 𝗶𝘀𝗺𝗲́𝘁 𝗕𝗘́𝗞𝗘𝗠𝗘𝗡𝗘𝗧.
Köszönjük a szervezőknek hogy ott lehettünk.
Hajrá Magyarok 
/posztok.hu

mindenki aki teheti nyomjon egy Qva nagy RESET gombot és kezdjen el informálodni! Iratkozzatok fel a PATRIÓTA YouTube csatornájára! 

️ MA VAN A HÁLA VILÁGNAPJA
Szeptember 21-e a hála világnapja. A jeles nap célja, hogy emlékeztessen bennünket a köszönet és a megbecsülés fontosságára.
Nap mint nap érkeznek hozzánk megható üzenetek…

️
Tegnap nem fért bele minden fotó, ezért ma újabb képeket hoztunk nektek. Mert bizony annyi emlékezetes pillanatunk volt, hogy kár lenne kihagyni őket! 

Nem játszik már a “nem én vezettem” kártya.

Kutatási területei az etika, a filozófiai antropológia és a politikai filozófia. Emellett…
